About

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern perde sistemleri üretimi ve toptan satışını gerçekleştiren ERK YAPI LTD. ŞTİ., sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir. Kalite, müşteri odaklı olmak ve müşteri beklentilerinin önüne geçmektir. Uluslararası standartları, teknolojiyi ve kaliteyi bütün faaliyetlerde ana prensip olarak kabul ederek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, Kaliteyi sürekli kılarak ürünlerin zamanında teslimini sağlamayı, En düşük maliyetle en yüksek kaliteye ulaşmayı, Müşterilerimizin ve çalışan personelimizin firmamıza duyduğu güvenin devamlılığını arttırmayı, Firmamızın gelişimini sağlayacak her türlü eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına gereken önem ve hassasiyeti göstererek, personel kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı, Tüm birimlerde sürekli gelişme ve iyileşmeyi uygulayarak, kaynakların etkili bir biçimde kullanılmasını sağlamayı, Tedarikçi firmalarla çözüm ortaklığına giderek karşılıklı fayda sağlamayı, hedefler.

Hakkımızda

Firmamız 2002 yılında Adana'da modern perde sistemleri imalat ve toptan satış hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Modern teknoloji, bilgi ve 12 yıllık deneyimiyle firmamız; Katlamalı Perde Mekanizmaları, PVC Dikey Perde, Kumaş Stor Perde, Zebra Perde ürünlerinin üretimi ile Jaluzi Perde, Tirajlı Perde, Rustik , Japon Perde, Ahşap Stor Perde, Ahşap Jaluzi Perde ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. ERK YAPI LTD. ŞTİ. modernize ettiği alt yapısıyla ve AR-GE ye verdiği önemle öncü bir firma olma yönünde ilerlemektedir. 2011 yılında 50 kişilik personeliyle, 2650 m² kapalı alana sahip yeni iş yerine taşınarak, müşterilerin beklentisini karşılayacak kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla birleştirerek sunmayı ilke edinmektedir. ERK YAPI LTD. ŞTİ. durmaksızın çaba harcayan, yeniliğe açık bir şirket olup, yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarlarında da var olmayı hedeflemektedir.

Çevre dostu üretim anlayışıyla satış öncesi ve satış sonrası hizmeti ilke kabul eden firmamız CE, TSE-HYB ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistem Standardı' nın gereklerini yerine getirmeyi ve etkinliğini sürekli devam ettirmeyi, taahhüt etmektedir.
About

MİSYONUMUZ; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, insanların yaşam alanlarının modern, kaliteli ve güvenli olmasını sağlamak, insan odaklı yapı denetim faaliyetini sürdürmek ve müşterilerimize akılcı çözümler sunmak, yurt içinde sektörün lider kuruluşu olmak ve yurt dışı pazarlarına açılmaktır.

VİZYONUMUZ; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı , güvenli ve kaliteli işlerle devam ettirmek, teknolojiyi kullanarak ürün yelpazesini ve müşteri isteklerini geliştirerek, verimliliğimizi artırarak, yurt içinde olduğu gibi yurt dışına da açılmak ve modern perde sistemlerini daha ileriye taşımaktır.